Strony

niedziela, 26 lipca 2015

Candy u Capricorn

Oto jakże piękny baner :P
Konik cudo :}

Capricorn

                                    037.  Dłuuuuga przerwa 

Cześć witam was po tej niewyobrażalne długiej przerwie! W tym czasie wiele się wydarzyło.
1. Były 1 urodziny bloga ^^ ale nie robię candy :/ .
2. Startowałam 2 razy w zawodach skokowych-mini LL-65cm i LL dla kucy 80cm.
3. Nie przybyło mi dużo figurek :(.
4. Opracowałem nową metode na sprzączki,siodła,popręgi,kantary i ogłowia.



No i dużo innych rzeczy których nie chce mi się pisać XD
                                                                    Pozdrawiam :*